Skip to content

 600

Başlayan Fiyatlarla

Göcek

SACS strider 9

Detaylar

Marka Model SACS strider 9
Üretim yılı 2014
Kabin Sayısı
Kapasite 10
Tek Kişilik Yatak
Çift Kişilik Yatak
King Size Yatak
Banyo | WC

Açıklama

Strider 9  agresif görünümü üstü açık sportif yapısı ile Sacs ribs i diğer teknelerden ayırıyor. Dikkat çekici yapısı, performansı, güvenlik ve fonksiyonel yapısı kullanımı daha keyifli yapıyor. Kullanılan yüksek kaliteli döşeme, tik zemin kaplaması, paslanmaz aksesuarları ile geziniz konforlu ve eğlenceli bir hal alıyor. Konsolda yer alan özel tuvaleti, mini buz dolabı, gizli ızgarası, kokpitte yer alan mini arı ile gezinizdeki ihtiyaçlarınızı da karşılayacak.

Göcek körfezinde günlük bir tur düşünüyorsanız, büyük bir tekne yerine istediğiniz koya dakikalar içinde ulaşacak aynı zamanda size konfor sunacak Sacs strider 9 kiralamak daha mantıklı gelebilir.

Strider 9 distinguishes Sacs ribs from other boats with its aggressive appearance and open-top sporty structure. Its remarkable structure, performance, safety, and functional structure make it more enjoyable to use. With the high-quality flooring, teak flooring, and stainless accessories used, your trip becomes comfortable and enjoyable. It will also meet your travel needs with its private toilet in the console, mini-fridge, hidden grill, and mini bee in the cockpit.

If you are considering a daily tour in Göcek Bay, it may make more sense to rent Sacs strider 9, which will reach your desired bay within minutes and offer you comfort, instead of a big boat.

tr_TRTurkish