Skip to content

 8,000

Başlayan Fiyatlarla

Bodrum

GORA

Detaylar

Marka Model Gulet
Üretim yılı 2011
Kabin Sayısı5
Kapasite 10
Tek Kişilik Yatak -
Çift Kişilik Yatak 3
King Size Yatak 2
Banyo | WC 5

Açıklama

Ultra Lüks gulet GORA 38 metrelik boyu ve 8.77 metrelik genişliği ile oldukça büyük ve rahat süper lüks yattır. 2 Master ve 3 Double olmak üzere toplam 5 kabinde 10 özel misafir  ağırlayabilmektedir. Teknemizde bulunan her kabinde size özel duş ve WC imkanı sunan guletimizde her kabinde 24 saat çalışan klimalarımız mevcuttur.

Gora gulet yatının Özel tasarlanmış iç dizaynı sizi fazlasıyla memnun edecektir. Oldukça rahat bir salona sahip lüks teknemiz de uydu yayını, TV ve müzik sistemi bulunmaktadır. Üst güvertede misafirlerimizin rahatsız edilmeden güneşlenebileceği özel bir bölüm ve arka tente altında oturma alanları ve yemek masası bulunmaktadır.

Albatros Yatçılık olarak sizi teknemizde ağırlamaktan mutluluk duyacağız.

Gora Gulet Yat Mürettebatı

Gora gulet yatının üstün teknolojiye sahip seyir cihazları ve uluslararası güvenlik sertifikası sizlere güvenli bir şekilde tur yapma imkanı sunmaktadır.Gora guletimizde tüm mavi turunuz boyunca 7 mürettebatımız size hizmet edeceklerdir. Dünya mutfaklarına hakim özel aşçımız, tüm rotalara hakim kaptanımız, tüm gün temizlik ve servisinizden sorumlu mürettebatımız sizleri güleryüzle karşılayacak ve tur bitimine kadar sizlere hizmet edeceklerdir.

-Kaptan

-Aşçı

-Denizci

-2 x Host veya Hostes

-Housekeeping

-Mühendis

Su Sporları

Gora guleti su sporları;

-Dinghy with 150 Hp outboard engine

-Jetski

-Stand Up Paddle Board

-Su kayağı

-Wakeboard

-Ringo

-Muz

-Kano

-Şnorkel Ekipmanları

-Olta Takımı

tr_TRTurkish