Skip to content

 5,400

Başlayan Fiyatlarla

Göcek

GETAWAY

Detaylar

Marka Model Gulet
Üretim yılı 2009/2016
Kabin Sayısı4
Kapasite 8
Tek Kişilik Yatak 2
Çift Kişilik Yatak -
King Size Yatak 2
Banyo | WC 4

Açıklama

31 metre boyundaki Getaway teknesi hakkında detaylı bilgileri aşağıda görebilirsiniz.

KONAKLAMA
2 Master ve 2 twin olmak üzere toplam 4 kabin. Twin kabinlerdeki yataklar istenmesi durumunda birleştirilerek çift kişilik yatak olarak kullanılabilmektedir.
Yolcu kapasitesi Türk ve yabancı karasularında 8 kişi.
Her kabinde LCD TV / DVD oynatıcısı, müzik sistemi, klima, duşa kabinli banyo, ev tipi tuvalet, saç kurutma makinesi, banyo ve el havluları.
Salon oldukça geniş olup modern oturma grubu, bar, LCD TV, DVD, müzik sistemi ile misafirlerine konforlu ve rahat bir yaşam alanı sunmaktadır.
Klima kullanım süresi günlük 24 saat.

GENEL DONANIM
Tam güvenlik ekipmanları, navigasyon ekipmanları, can yelekleri, yangın söndürücüler, yelken donanımı, su yapıcı, uydu anten, Türk karasularında internet, idock, playstation 3, 100 adet film ve albüm arşivi, kasa.

GÜVERTE
Zemin tik ağacı, arka güvertede yemek masası ve oturma alanı, TV, flybridge de oturma grubu, masa ve güneşlenme alanı, ön güvertede güneşlenme minderleri, deniz merdiveni, güvertede duş.

MUTFAK DONANIMI
Fırın, buzdolabı, meşrubat dolabı, şarap soğutucu, derin dondurucu, buz makinesi, kahve makinesi, filtre kahve makinesi, espresso makinesi.

DENİZ VE EĞLENCE EKİPMANLARI
Servis botu (100 HP), 2 tekli kano, 2 ringo, 2 paddle boards, yetişkin su kayağı, çocuk su kayağı, wakeboard, kneeboard, mono ski, banana, balık tutma ekipmanları, maske palet snorkel
Tavla, okey, oyun kağıtları.

Göcek, Fethiye, Bodrum ve Marmaris tekne kiralama talepleriniz için Getaway teknesi hizmetinizdedir.

tr_TRTurkish