Skip to content

 2,000

Başlayan Fiyatlarla

Bodrum

BİBİ AYŞEGÜL

Detaylar

Marka Model Gulet
Üretim yılı 1997/2014
Kabin Sayısı6
Kapasite 12
Tek Kişilik Yatak 3
Çift Kişilik Yatak 3
King Size Yatak -
Banyo | WC 6

Açıklama

Bibi Aysegul guleti  1997  yılında inşa edilmiştir. 2014 yılında geçirdiği renovasyonla beraber günümüzdeki son halini almıştır. 28 m boy ve 6,60 m ene sahip tekne 4 personeli ile siz değerli misafirlerimize mavi tur hizmeti vermektedir.

3 Double Kabin, 3 Twin Kabin olmak üzere birbirinden şık ve rahat, kendine ait duş, WC ve kliması olan yatımız 6 kamaraya sahiptir. 446 HP Caterpillar beygirlik motoru ve 2 x 22.5 kVa jeneratöre sahiptir.

Mürettebat için ayrı yaşam alanları, tam teşekküllü mutfak, açık ve kapalı yemek yeme alanları , dinlenme alanları, ve Amerikan bar mevcuttur.

Tüm misafirlere yetecek miktarda güneşlenme minderleri, sandalye ve servis takımları mevcuttur. Mavi Yolculuk misafirlerimize konforu, lüksü ve huzuru bir arada yaşatan bu yatımız 11 deniz miline erişmektedir.

Tam teşekküllü Telsiz, GSM Telefon seyir cihazları donanımları sayesinde Bibi Aysegul teknesiyle Bodrum, Marmaris, Fethiye Göcek gibi en çok tercih edilen mavi tur destinasyonlarımızda kendinizi güvende hissedeceksiniz.

Ayrıca salonda LCD TV, DVD oynatıcı, müzik seti siz değerli mavi yolculuk konuklarımızın hizmetindedir.

Tatil esnasında internet yaşamından kopmamak adına da teknemizde Türk Suları sınırlarında geçerli olan wi-fi internet hizmetimiz mevcuttur

tr_TRTurkish